Membri fondatori ai Federatiei de Arte Martiale Mixte – MMA

Clubul Sportiv Warrior Gym
Clubul Sportiv Tsu Shin Gen
Clubul Sportiv Mushin Dojo
Clubul Sportiv Raptor
Clubul Sportiv AGON
Clubul Sportiv Absoluto

Cluburile MMA “afiliate ” prin adeziune de sustire la demersul de recunoastere a practicarii ramurii de sport MMA – Arte Martiale Mixte,

1. C.S. Electrica – Municipiul Bucuresti

C.I.S.: 0009154

Coordonator: Ionescu Florin


2. C.S. Kontact Karate – Jilava Judetul Ilfov

C.I.S.:  IF/A2/00641/2002

Coordonator: Toader Florin


3. C.S. Vulturul  Comarnic – Judetul Prahova

C.I.S.: PH/A2/00373/2002

Coordonator: Peticila Sorin


4. C.S. Bucovina Fghting Team –Judetul  Suceava

C.I.S.: SV/A2/00170/2012

Coordonator: Ghita Ignat


5. C. S  Municipal Bucovina – Radauti –Judetul Suceava

C.I.S.: SV/A1/00002/2002

Coordonator: Câmpan Ion


6. C.S. Kokyo Dojo –Judetul Mehedinti

C.I.S.: MH/F/00001/2007

Coordonator: Mitroi Constrantin


7. C.S. Metal Box – Judetul Arad

C. I.S.: AR/A2/00042/2006

Coordonator: Nagy Arnold Attila


8. C.S. Kombat Venom – Judetul Iasi

C.I.S.: nr. 0058150

Coordonator: Marin Anton Adrian


9. C.S. Absoluto Bucuresti –  Municipiul Bucuresti

C.I.S.: nr. B/A2/00133/2008

Coordonator: Tudor Mihaita

10. C.S. Shi Tei Do Ko – Barlad – Judetul Vaslui

C.I.S: VS/A2/00367/2009

Coordonator: Mazilu Bogdan Nicolae


11. C.S. Daos Combat – Comuna Berceni – Judetul Ilfov

C.I.S.: IF/A2/00170/2014

Coordonator: Florin Cernat


12.  C. S. ZANSHIN – Municipiul Bucuresti

C.I.S.: B/A2/00137/2003

Coordonator: Sorin Diaconeasa


13. C.S. JU SAN – Focsani – Judetul Vrancea

C.I.S.:VN/A2/00155/2003

Coordonator: Zisu Dumitru


14. C.S. Shin Do – Judetul Brasov

C.I.S.:BV/A2/00251/2009

Coordonator: Marian Sidecaru


15. C.S Doshin –  Judetul Valcea

C.I.S.: VL/A2/00258/2005

Coordonator: Stefan Serafim

16. C.S. Vipguard Tecuci –Judetul  Galati

C.I.S.: GL/A2/00227/2012

Coordonator: Luis Turcu


17. C.S. Ares Dojo DM –Judetul  BRASOV

C.I.S.: BV/A2/00002/2006

Coordonator: Dan Matusea


18. C.S. Behring Bucuresti – Municipiul Bucuresti

C.I.S.: B/A2/00063/2014

Coordonator: Georgescu Mihai


19. C.S. Budokai Gaesti – Judetul Dambovita

C.I.S.: DB/A2/00081/2010

Coordonator: George Dragnea


20. C.S. MMA Transilvania – Cluj-Napoca

C.I.S.: 0055282

Coordonator: Sebastian Haidu


 

21. C.S. Shin Daito – București

C.I.S.: B/A2/00168/2009

Coordonator:  Gelu Cojocaru

 


 

22. C.S. Blackhelmets – Bucuresti

C.I.F.: 32020324

C.I.S.: B/A2/00343/2013

Coordonator: Florin Moraru

 


 

23. C.S. Evolution GYM – Vâlcea

C.I.F.: 32704950

C.I.S.: VL/A2/00252/2013

Antrenor: Gugulici Leonard


 

24.  C.S. Athletic GYM – Brasov

C.I.S.: BV/A2/00138/2009

Coordonator: Cristian Panait


 

24. C.S. SEITO – Buzău

C.I.S.: BZ/A2/00176/2002

Coordonator: Sorin Popescu

 


 

26. C.S. Clubul Român de Kendo

C.I.S: B/A2/00260/2002

Coordonator: Nelu Garbea


27. Asociatia Clubul Sportiv Scoala de Karate Tiger

C.I.S.: BN/A2/00128/2011

Coordonator: Dologa Vasile

 


 

27. C.S. Kneazul – Bucuresti

C.I.F.: 31578234

Coordonator: Florica Stanescu


 

28. C.S Mondo Sport Focsani

 


29. C.S. Aka Suki Martial Fight – Bucuresti

Coordonator: Iulian Strugariu


 

30. Asociatia Sportivă “Professional Boxing Academy” – Bârlad

C.I.F.: 25655162

Coordonator: Albisor Alin Marian

 


31. C.S. Ary -A Unifight – Resita

C.I.F 31296721

 


 

 

32. C.S. Titans  FIGHT TeamTimișoara

C.I.F.: 31407048

Coordonatori: Liviu Surlas

 


 

 

33. Pitesti Fight Academy

C.I.F.: 33960221

Coordonator: Călugăru Marius Laurențiu


 

34. Gladiators Gym Deva

C.I.F.:272640

Coordonator: Florescu Claudiu Alin